background image

Par kārtīm interesējos jau sen. Dažādos veidos – apzināti, neapzināti, tīši un netīši. Bērnībā kaimiņu meitenēm teicos zīlēt, anketēt un visādi citādi pareģot viņu nākotni vai notikumu gaitu. Mana apzināta pievēršanās Taro kāršu apguvei sākās daudzas ziemas atpakaļ, kad nolēmu iepazīt taro kāršu nozīmes un apgūt praktisku darbu ar tām. Kā izslāpusi tvēru informāciju par un ap kārtīm, mācījos un brīnījos par taro pasauli kā jaunatklātu plantētu, kas jauna un reizē tik ļoti savējā. Mani pārsteidza, cik šķietami vienkāršas bildītes atklāj īstus dārgumus. Esmu patiesi pateicīga spēt šo vērtību izcelt un pastāstīt sev un klientiem. Zīlēšana ar taro kārtīm ir saruna ar zemapziņu simbolu veidā. Tās mērķis ir palūkoties uz situāciju no malas, vienlaikus ieskatoties notikumu dziļākos slāņos. Taro process ir dziedinošs un reizē tiešs. Ikviens taro padoms ir visnotaļ saistošs un interesants, bet pilnīgi nederīgs līdz brīdim, kad cilvēks nolemj to likt lietā!

Vārds Hilariona pie manis atnāca caur kārtīm. Tobrīd strādāju ar kādu orākulu kavu ar mērķi atrast sev segvārdu un izvilku vienu kārti, kas atspoguļoja manu tābrīža sajūtu un to, ko sagaidu no sava segvārda. Mazliet pielāgoju “nosaukumu” un tiku pie Hilarionas. Uzreiz labi sajutu to vārdu kā savējo. Kopš tā laika Taro pasaulē esmu Hilariona. Arī mana mājaslapa ir zem šā vārda.

Uz plašāku sarunu ar mani aicinu te:

Intervija

ATSAUKSMES NO KLIENTIEM

Linda

Apbrīnojami kā cilvēks, kurš nekad Tevi nav redzējis vai uzprasījis pat pušplēstu vārdiņu var pateikt tik daudz par Tevi. Un tiešām baltu patiesību, kurai dažkārt Tu pats vienkārši nevēlies skatīties acīs. Vēlreiz sirsnīgs paldies!

Inta

Paldies par ātro atbildi! Apbrīnoju Jūs! Pilnīgi neticami, bet situācija un izjūtas aprakstītas ar ļoti lielu precizitāti. Turklāt Jūs taču vispār neko nezinājāt ne par mani, ne par viņu! Es apbrīnoju, kā caur kārtīm var dabūt tādu info! Paldies Jums!

Aiva

Vispār tas ir tik interesanti, ka kārtis var sniegt tik precīzu informāciju. Kad biju pie Tevis un liki kārtis, pat mazliet samulsu no tā, cik precīzi pateici dažas lietas. Pārlasīju Tevis rakstīto. Pat mazliet baisi, cik precīzu informāciju var sniegt kārtis.

Zane

Zini, lai arī rakstīji, ka nebija viegli atbildi izlobīt - Tu vienkārši perfekti aprakstīji visas manas izjūtas un pārējos apstākļus. Es tiešām lasu un brīnos :) Liels liels paldies Tev, vēlreiz apstiprināji visas manas domas un to, ko jau sirdī jutu! Paldies Tev, Tu tiešām esi malacis un Tev ir liels talants :) Tas ir apbrīnojami! Šoreiz tiešām nolasīji visu, it kā būtu ieskatījusies tajā, ko jūtu :)

Eli

Par tēmām - paldies, ka pirmo atsūtīji aprakstu par veselību. Lai gan savā aprakstā nebiju to minējusi kā pirmo, tā man bija vissvarīgākā tēma. Vispār jau visi jautājumi bija ļoti svarīgi. Attiecībā uz attiecību peripetiju tēmu, tāda sajūta, ka esi kā tuvs ģimenes draugs, kas visus šos radiniekus arī pats personīgi pazīst. Esmu ļoti pārsteigta, cik precīzas lietas, īpašības, nostājas atzīmētas Tavā atbildē. Un man ļoti noderēja, kā Tu sastrukturizēji visas tēmas - pa punktiem, no vairākiem skatpunktiem utt. Tas bija vērtīgi. Liels PALDIES!!!

Madara

Nekad nebiju domājusi ka kārtis var tik daudz pateikt tikai pēc vārda. Kad lasīju palika pat neomulīgi, ka tik precīzi viss uzrādās :) Vēlreiz Paldies!!! :)

Aira

Man patiesi prieks, ka LV ir tik vieda, sirdsgudra, jauka meitene! Bez patosa, no sirds uz sirdi.